Audyt pozycjonowania i optymalizacji

Oferujemy Państwu także audyt pozycjonowania i optymalizacji serwisu internetowego.
Audyt może posiadać kilka celów i form.

Audyt dotychczasowego pozycjonowania serwisu

  • Przeznaczony dla firm, które korzystają już lub korzystały w przeszłości z usług pozycjonowania
  • Audyt polega na dokonaniu przeglądu stanu pozycjonowania, oceny zastosowanych metod i ich zgodności z wytycznymi wyszukiwarek (można w ten sposób określić czy przy pozycjonowaniu zastosowano niebezpieczne metody oparte o spam, które mogą zaszkodzić serwisowi). Klient otrzymuje raport opisujący zastosowane metody przy pozycjonowaniu
  • W audycie sygnalizowane są aktualne pozycje na różne frazy kluczowe związane z serwisem w poszczególnych wyszukiwarkach. Przedstawiane są perspektywy i możliwości ich poprawy w konsekwencji dalszych działań pozycjonerskich

Audyt optymalizacji serwisu

  • Ten typ audytu przeznaczony jest przede wszystkim dla firm, które nie prowadziły jeszcze kampanii pozycjonowania i optymalizacji serwisu internetowego
  • Audyt polega na dokonaniu szczegółowej analizy serwisu, charakterystyk związanych z wyszykiwarkami, struktury stron, odsyłaczy i przedstawieniu wniosków i wskazówek co do możliwości poprawy budowy serwisu, tak aby był bardziej przyjazny dla wyszukiwarek. Klient otrzymuje szczegółowy raport.
  • Dodatkowym elementem audytu jest analiza i zaproponowanie zbioru fraz kluczowych, które są byłyby najbardziej właściwe z punktu widzenia statystyk wyszukiwania i popularności. Przy analizie słów posiłkujemy się narzędziami Google pozwalającym na ocenę popularności słów. W wybranych przypadkach przeprowadzamy testowe, krótkie kampanie Google AdWords.
  • Jeszcze jednym elementem audytu pozycjonowania jest analiza konkurencji dla wybranej tematyki. Klient otrzymuje w raporcie listę konkurencyjnych serwisów, informację o tym w jaki stopniu są one pozycjonowane i zoptymalizowane.

Audyt pozycjonowania polecamy jako element poprzedzający właściwą kampanię pozycjonerską, lub jako krok weryfikujący firmę, która aktualnie Państwa obsługuje.

Koszt audytu wynosi od 200 do 400 zł netto, zależnie od wielkości serwisu, zakresu tematycznego i skali przeprowadzanych działań.

Polecamy także: Pozycjonowanie stron Bielsko Biała
Pozycjonowanie stron, pozycjonowanie w Google, pozycjonowanie w Onet, pozycjonowanie w Msn i innych wyszukiwarkach
Optymalizacja serwisów dla wyszukiwarek http://www.diginet-pozycjonowanie.com