Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Niewątpliwie najistotniejszą wyszukiwarką, zarówno w zakresie wyszukiwania haseł polsko jak i obcojęzycznych jest wyszukiwarka Google. O jej popularności zdecydował, dość unikalny w momencie jej powstania algorytm, który podstawową wagę przywiązywał do popularności strony w Internecie wyznaczanej na podstawie liczby i jakości odsyłaczy do niej prowadzących.

Algorytm Google w ciągu lat ewoluował, także dziś można zaobserwować że ulega zmianie. Pozycjonowanie stron w Google czyli szeroko pojęte działania mające na celu widoczność strony na jak najwyższych pozycjach w rankingu, podobnie jak w przypadku innych wyszukiwarek jest realizowane od wielu lat. Szczególności w ostatnich dwóch latach, można zauważyć gwałtowny rozwój rynku pozycjonowania.

Jeszcze kilka lat temu kiedy pozycjonowanie stron nie było tak popularne, wyniki można było uzyskać stosunkowo prostymi metodami. Już sama optymalizacja strony, nasycenie jej słowami kluczowymi często dawało zadowalający efekt. Ten czas jednak, już minął i pozycjonowanie serwisów WWW, szczególnie dla Google, jest znacznie większym wyzwaniem.

Podejmując współpracę z pozycjonerem, należy dość rozważnie podejść do tematu. Niewłaściwe działania w zakresie pozycjonowania, choć w krótkim okresie mogą dać wyniki, na dłuższą metę mogą czasem nawet zaszkodzić. Przykładem, może tu być ograniczenie pozycjonowania strony do umieszczenia znacznej liczby odsyłaczy w internecie poprzez systemy wymiany linków.

Pozycjonowanie stron WWW dla Google, jest moją specjalizacją. Często przy nieznacznie zwiększonym budżecie można rozszerzyć pozycjonowanie także na inne wyszukiwarki, w szczególności Onet.pl

Osoby i firmy zainteresowane pozycjonowaniem własnego serwisu, zachęcam do przesłania wstepnego niezobowiązującego zapytania o ofertę pozycjonowania za pomocą formularza kontaktowego. Po analizie serwisu i konkurencji przedstawiane jest zwykle kilka wariantów oferty pozycjonowania strony.

Polecamy także: Pozycjonowanie stron Bielsko Biała
Pozycjonowanie stron WWW - oferta firmy DIGINET Promocja serwisów w wyszukiwarkach internetowych
http://www.diginet-pozycjonowanie.com